Kullanım Şartları ve İzinler

Sitemizde bulunan farklı materyal ve içeriklerin farklı lisans türleri mevcuttur. Çoğunlukla içerikler farklı kişiler, medya platformları, gruplar tarafından üretilmiş ve site aracılığı ile kütüphaneleştirerek kullanılmıştır. İçerik sahiplerinden Tanri.org adına gerekli izinler alınarak kullanılmış içeriklerin başka yerlerde kullanılması Tanri.org referans gösterilerek mümkün değildir. Ancak Tanri.org tarafından üretildiği sağlayan kısmında gözüken her türlü içerik Tanri.org’dan izin alınarak ve kaynak gösterilerek kullanılmalıdır, aksi şekilde kullanılamaz.

İçerik Sorumluluk

Kullanılan içerikler farklı kaynaklar olduğundan dolayı içeriklerin kullanılmaz orijinal kaynak sahiplerinin izni ile mümkündür. Sitemiz, kar amacı gütmeyen tamamen gönüllü ve Hristiyan inancı hakkında merak eden, akademik veya olmayan türde araştırma yapan kişileri bilgilendirme amacı ile oluşturulmuş bir platform olması sebebi ile içerik sahipleri ürettikleri içeriklerden sorumludurlar.

Lisans verenler ile ilgili hususlar

Kullanılan, video müzik gibi medyaların lisans hususları belirtilen kaynakların lisans yeterlilikleri ile bağlıdır. Orijinal kaynak herhangi bir lisans ihlal durumunda medyanın orijinal kaynağı bundan sorumludur. Editörler içerikleri toparlarken bu gibi unsurları gözetmemekte ve içerikleri ilgili başlıklarda toparlamakla yükümlüdür.

Bizi Takip Edin

Çekinmeden bizimle iletişim kurabilirsiniz. İlginç, samimi, renkli, içe dönük, dışa dönük ve pek çok tarzda insanlarla tanışmayı ve yeni arkadaşlar edinmeyi çok seviyoruz.