İçerik Kaynağı:
Kanal Hayat

Kanal Hayat

Kanal Hayat Televizyonu 15 Mart 2007 tarihinde yayın hayatına başlamış olup, dinsel içerikli (Hristiyan) bir kanaldır. Yayınlarımız Kitab-ı Mukaddes (Tevrat, Zebur, İncil) ağırlıklıdır ve içeriğinde politik görüşlere asla yer verilmez. Kanalımız, İsa Mesih’in 2000 sene önce getirmiş olduğu ve insanlığa kurtarış ve esenlik sağlayan müjdeli haberi halka ulaştırmak, Türkçe konuşan ve İsa’ya inanan kişileri inançlarında geliştirmek amacıyla kurulmuştur. Sohbet programları, danışmanlık programları, çocuklar ve gençlere yönelik programlar, öğretici ve geliştirici Tanrısal konuların anlatıldığı vaazlar ve derslerin oluşturduğu zengin içeriğimizle izleyicilerimizin karşısındayız.

Frekansımız:

Hotbird 13.0º Doğu

12,303 Ghz Dikey

27,500 Sembol/Saniye

3/4 Fec

Kanal Hayat Televizyonu, Hotbird 13E uydusu üzerinden yayınlarına devam etmektedir. Hotbird uydusu özellikle Avrupa ülkelerinden rahatlıkla izlenebildiği gibi, Türkiye, Ortadoğu ve Batı Asya’yı içine alan bölgeye yayınlarını ulaştırmaktadır. Türkçe içeriğe sahip kanalımız, Hotbird uydusunun yayın bölgesi içinde konuşulmakta olan Türkmen, Özbek, Azeri, Kırmanci dillerinde yayınlara da günün belli saatlerinde kısıtlı olarak yer vermektedir.

İletişim linkine tıklayarak ya da info@kanalhayat.tv adresine e-posta yazarak bize her konuda yazıp ulaşabilirsiniz. Görüşlerinizi, isteklerinizi, dua konularınızı bize yazın.

Sevgi ve esenlikle kalın.


Bizi Takip Edin

Çekinmeden bizimle iletişim kurabilirsiniz. İlginç, samimi, renkli, içe dönük, dışa dönük ve pek çok tarzda insanlarla tanışmayı ve yeni arkadaşlar edinmeyi çok seviyoruz.