İsa Mesih'in Kötü Ruhlar Üzerindeki YetkisiBu vaazda, ruhlar alemi, kötü ruhlar, cinler, melekler ve ruhsal dünya hakkında Kutsal Kitap kaynaklı bilgiler ve aynı zamanda İsa Mesih'in bu ruhsal dünya üzerindeki yetkisi işlenmektedir. Büyü, kara büyüü papaz büyüsü gibi pek çok konu toplum tarafından bilinmekte konuşulmaktadır hatta bu konular pek çok fırsatçıya da ceplerini doldurmak için fırssat vermektedir, peki bu cinlerden, karabasanlardan, kurtulmak için yollar var mı? Tevrat, Zebur ve İncil bu konuda ne söyler.

Vahan İsaoğlu

Vahan İsaoğlu 1978 yılında İstanbul'da doğmuş ve Kadıköy Uluslararası Kilisesinde Pastör olarak gönüllü görevini sürdürmektedir.


Ücretsiz Kitap

Sevgili ziyaretçimiz. Tanri.org içerikleri Hristiyan bakış açısına ve İncil temellerine göre irdelenmiştir. Hristiyan bakış açısının temel kaynağı İncil'dir ve eğer siz de kargo dahil tamamen ücretsiz bir İncil ya da Hristiyan bakış açısına dair farklı kitaplar almak isterseniz aşağıdaki linkten bir form doldurmanız yeterli olacaktır.

İncil ve kitap gönderme hizmeti, tamamen ücretsiz olarak kutsalkitap.org tarafından yapılmaktadır. Bu hizmetlerinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

İlgili İçerikler

Bizi Takip Edin

Çekinmeden bizimle iletişim kurabilirsiniz. İlginç, samimi, renkli, içe dönük, dışa dönük ve pek çok tarzda insanlarla tanışmayı ve yeni arkadaşlar edinmeyi çok seviyoruz.