Cennetten Mucizeler (2016)

Beam Ailesinin İnanılmaz HikayesiCennetten Mucizeler (Miracles From Heaven) 2016

IMDB Puanı: 7.1

Yönetmen:

 Patricia Riggen

Yazarlar:

 Christy Beam (kitap), Randy Brown (senaryo)

Oyuncular:

 Jennifer GarnerKylie RogersMartin Henderson

 

Bu sitenin bu bölümü ile ilgili ilk değerlendirmemiz olacak bunun bir zorluğu var, çünkü bu değerlendirmeyi hem film hakkında spoiler (tüyo) vermeden, yani sizin izleme zevkinizi bozmadan yapmak gerekiyor.

Aslında film gerçek bir yaşam hikayesinden alınma, hal böyle olunca söyleyecek bir bir söz de kalmıyor, filmi sinematolojik açıdan eleştirmek de açıkçası bırakalım sinema eleştirmenlerine kalsın.

Çocukları çok zor bir kaza geçiren ailenin bu süreçteki yolculuğunu anlatan film, hem derin iz bırakacak, hem de izleyeni yüreklendirecek nitelikte.  Sürükleyiciliği ile izleyici çok kısa sürede yakalayan film eminiz sizleri de etkileyecektir.

Filmin tanıtımını da şuraya eklemişken.

Kısacası biz filmi beğendik, öneriyoruz, teşfik edici aynı zamanda düşündürücü bir zamanınız olsun istiyorsanız vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Filmin Netflix de de türkçe olarak yer almaktadır.


Ücretsiz Kitap

Sevgili ziyaretçimiz. Tanri.org içerikleri Hristiyan bakış açısına ve İncil temellerine göre irdelenmiştir. Hristiyan bakış açısının temel kaynağı İncil'dir ve eğer siz de kargo dahil tamamen ücretsiz bir İncil ya da Hristiyan bakış açısına dair farklı kitaplar almak isterseniz aşağıdaki linkten bir form doldurmanız yeterli olacaktır.

İncil ve kitap gönderme hizmeti, tamamen ücretsiz olarak kutsalkitap.org tarafından yapılmaktadır. Bu hizmetlerinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

İlgili İçerikler

Bizi Takip Edin

Çekinmeden bizimle iletişim kurabilirsiniz. İlginç, samimi, renkli, içe dönük, dışa dönük ve pek çok tarzda insanlarla tanışmayı ve yeni arkadaşlar edinmeyi çok seviyoruz.