Farzet ki (2010)

What IfHiç düşündünüz mü, ya hayatınızda farklı seçimler yapsaydınız yaşamınız neye benzerdi? Yaptığınız seçimlerin hayatınızı bütünüyle etkilediğini anlatan ve seçmediğimiz yollar hakkında bizi düşündüren çok eğlenceli, düşündürücü ve derin bir film, ailece ya da yalnız izleyebilirsiniz ama çok hoş zaman geçireceğinize eminiz...

Kısacası zeki bir adamın, eğer farklı seçimler yapsaydı hayatının neye benzeyeceğini öğrenmeye başlamasıyla başlayan macera dolu bir yolculuğa tanık olacaksınız..

Film internette türkçe alt yazılı olarak bulunabiliyor.

Orjinal adı What If (2010), bu şekilde arandığında bulunabilir...

Kesinlikle öneriyoruz.

İyi seyirler

 


Ücretsiz Kitap

Sevgili ziyaretçimiz. Tanri.org içerikleri Hristiyan bakış açısına ve İncil temellerine göre irdelenmiştir. Hristiyan bakış açısının temel kaynağı İncil'dir ve eğer siz de kargo dahil tamamen ücretsiz bir İncil ya da Hristiyan bakış açısına dair farklı kitaplar almak isterseniz aşağıdaki linkten bir form doldurmanız yeterli olacaktır.

İncil ve kitap gönderme hizmeti, tamamen ücretsiz olarak kutsalkitap.org tarafından yapılmaktadır. Bu hizmetlerinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

İlgili İçerikler

Bizi Takip Edin

Çekinmeden bizimle iletişim kurabilirsiniz. İlginç, samimi, renkli, içe dönük, dışa dönük ve pek çok tarzda insanlarla tanışmayı ve yeni arkadaşlar edinmeyi çok seviyoruz.