Devlerle Yüzleşme (2016)

Facing With the GiantsDevlerle Yüzleşme (Faceing the Giants) 2016

IMDB Puanı: 6.6

Yönetmen:

 Alex Kendrick

Yazarlar:

 Alex Kendrick (hikaye), Stephen Kendrick (hikaye)

Oyuncular:

 Alex Kendrick, Shannen Fields, Jason McLeod

 

En baştan belirtmek gerekir gibi filmin IMDb puanına bakmayın, bunun sebebine gelince orada pek çok farklı insan farklı kriterlere göre yorum yapıyor ama eğer siz, hristiyan kültürü, hristiyan özdeğerleri gibi konulara ilgi duyuyorsanız filmin içeriği kesinlikle sizi mutlu edecektir.

Hayatı bir türlü pek yolunda gitmeyen bir koca, aynı zamanda kariyeri de pek parlak olmayan bir amerikan futbol koçu ve ailesi, çevresi ve takımı arasında gelişen çeşitli olayları aktaran film, gerek izleyiciyi düşünmeye sevk ediyor hem de heyecanlandırıyor.

Değişim hikayelerinden de hoşlanıyorsanız, üstelik Tanrı ile de ilgileniyorsanız bu film tam size göre. İster ailece seyredin, ister bataniye altına yalnızca girip sıcak içeceğinizle keyfinize bakın.


Ücretsiz Kitap

Sevgili ziyaretçimiz. Tanri.org içerikleri Hristiyan bakış açısına ve İncil temellerine göre irdelenmiştir. Hristiyan bakış açısının temel kaynağı İncil'dir ve eğer siz de kargo dahil tamamen ücretsiz bir İncil ya da Hristiyan bakış açısına dair farklı kitaplar almak isterseniz aşağıdaki linkten bir form doldurmanız yeterli olacaktır.

İncil ve kitap gönderme hizmeti, tamamen ücretsiz olarak kutsalkitap.org tarafından yapılmaktadır. Bu hizmetlerinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

İlgili İçerikler

Bizi Takip Edin

Çekinmeden bizimle iletişim kurabilirsiniz. İlginç, samimi, renkli, içe dönük, dışa dönük ve pek çok tarzda insanlarla tanışmayı ve yeni arkadaşlar edinmeyi çok seviyoruz.