İnanıyor musun? (2015)

Do You Believe? (2015)İnanıyor musun? (Do You Believe?) 2016

 

Yönetmen:

Jonathan M. Gunn

Yazarlar:

 Chuck KonzelmanCary Solomon

Oyuncular:

 Mira SorvinoSean AstinAlexa PenaVega

 

Baştan şunu söyleyeyim, gözlerinizi ayıramayacağınız, heyecandan ve meraktan mola alamayacağınız bir film arıyorsanız evet onu buldunuz. 12 farklı hikayenin birbirleri ile nasıl bir ilgisi olabilir? Hayat hızlı geçiyor ama düşünmeden, hesapsıca bazen, yarının ne getireceğini bilmeden... 

Aile olarak izlenebilecek, Tanrı'nın, İsa Mesih'in bugün yaptığı işlerle doğrudan alakalı hristiyan temelli izlenesi bir film, pişman olmayacaksınz..

Film İnternetten türkçe olarak aratıldığında bulunabiliyor.

Öneriyoruz...

Filmi anlatmadan ama filmin en sevdiğim cümlesini buraya alıntılayarak sizi bu güzel filmle baş başa bırakalım.

 

İnanıyor musun? Peki bununla ilgili ne yapacaksın?


Ücretsiz Kitap

Sevgili ziyaretçimiz. Tanri.org içerikleri Hristiyan bakış açısına ve İncil temellerine göre irdelenmiştir. Hristiyan bakış açısının temel kaynağı İncil'dir ve eğer siz de kargo dahil tamamen ücretsiz bir İncil ya da Hristiyan bakış açısına dair farklı kitaplar almak isterseniz aşağıdaki linkten bir form doldurmanız yeterli olacaktır.

İncil ve kitap gönderme hizmeti, tamamen ücretsiz olarak kutsalkitap.org tarafından yapılmaktadır. Bu hizmetlerinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

İlgili İçerikler

Bizi Takip Edin

Çekinmeden bizimle iletişim kurabilirsiniz. İlginç, samimi, renkli, içe dönük, dışa dönük ve pek çok tarzda insanlarla tanışmayı ve yeni arkadaşlar edinmeyi çok seviyoruz.