Savaş Odası (2015)

War RoomYönetmen:

 Alex Kendrick
 
 
Kendrick Kardeşler bu film ile gerçekten çok harika bir iş çıkartmışlar. Filmin ana teması dua üzerine. Yıkık hayatlar arasında Tanrı'nın dua aracılığı ile nasıl çalıştığı anlatılırken bir yandan Tanrı'nın hayatımıza bizlere konuşmak için insanlar soktuğu konusu da çok ince bir şekilde işlenmiş. Filmi izlerken hiç sıkılmayacaksınız, oldukça akıcı, gerçekçi ve yüreklendirici bir film olmasının yanında kesinle meydan okuyucu ve düşündürücü bir film. Daha fazla ayrıntı verip film keyfinizi kaçırmayalım ama,
 
Kısacası, çok güzel ve ailece izlenebilecek bir film...
 
Filmin türkçe dublajlısı ve altyazılısı da bulunuyor.

Ücretsiz Kitap

Sevgili ziyaretçimiz. Tanri.org içerikleri Hristiyan bakış açısına ve İncil temellerine göre irdelenmiştir. Hristiyan bakış açısının temel kaynağı İncil'dir ve eğer siz de kargo dahil tamamen ücretsiz bir İncil ya da Hristiyan bakış açısına dair farklı kitaplar almak isterseniz aşağıdaki linkten bir form doldurmanız yeterli olacaktır.

İncil ve kitap gönderme hizmeti, tamamen ücretsiz olarak kutsalkitap.org tarafından yapılmaktadır. Bu hizmetlerinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

İlgili İçerikler

Bizi Takip Edin

Çekinmeden bizimle iletişim kurabilirsiniz. İlginç, samimi, renkli, içe dönük, dışa dönük ve pek çok tarzda insanlarla tanışmayı ve yeni arkadaşlar edinmeyi çok seviyoruz.