Günah Kavramı | Perdenin ArkasıBu Vaazda, Pastör Vahan İsaoğlu hristiyanlıkta farklı yönleri ile günah kavramı inceliyor.

Günah ve sevaplar karşılaştırılır mı? Günahın bedeli nedir? Günah kahvramı nasıl çalışır ve yargı nasıl karar verir?

Tanrı'nın günah kavramına yaklaşımı nasıldır? Günah neden önemli?

Günah'ın bedelinden neden bir yardım olmadan kurtulamıyoruz?

Çünkü kendi kendimizi değiştirmekte o kadar da başarılı değiliz galiba, üstelik balçığa batmış birisinin orada çıkması için dışardan bir yardıma ihtiyacı olabilir.

Bu vaazda bu gibi sorulara yanıtlar bulacağınızı umuyoruz

Vahan İsaoğlu

Vahan İsaoğlu 1978 yılında İstanbul'da doğmuş ve Kadıköy Uluslararası Kilisesinde Pastör olarak gönüllü görevini sürdürmektedir.


Ücretsiz Kitap

Sevgili ziyaretçimiz. Tanri.org içerikleri Hristiyan bakış açısına ve İncil temellerine göre irdelenmiştir. Hristiyan bakış açısının temel kaynağı İncil'dir ve eğer siz de kargo dahil tamamen ücretsiz bir İncil ya da Hristiyan bakış açısına dair farklı kitaplar almak isterseniz aşağıdaki linkten bir form doldurmanız yeterli olacaktır.

İncil ve kitap gönderme hizmeti, tamamen ücretsiz olarak kutsalkitap.org tarafından yapılmaktadır. Bu hizmetlerinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

İlgili İçerikler

Bizi Takip Edin

Çekinmeden bizimle iletişim kurabilirsiniz. İlginç, samimi, renkli, içe dönük, dışa dönük ve pek çok tarzda insanlarla tanışmayı ve yeni arkadaşlar edinmeyi çok seviyoruz.