Yalnızlık ve Tanrı | Perdenin Arkası 14 Ekim 2021


Konular: Tövbe , Sevgi , Müjde

Kutsal Kitap'dan alınan bu hikayede, İsa Mesih Kayıp bir oğul, bir evlat hikayesi anlatıyor. Oğul kibirinden dolayı düştüğü çukurda artık pişmanlık yaşıyordu, yalnızlık ve çaresizlik içerisindeydi. Yeni bir hayat hayali kurmuştu oysa şimdi bulunduğu yer yalnızlık ve karanlık doluydu.

Pişmandı, kimsesi kalmamıştı, çaresi de kalmamıştı. Pişmandı ama yalnızdı, dönecek bir evi yoktu, babası ne derdi? herkes ne derdi? Kendimden başka kimsem yok diye düşünüyordu ama yavaş yavaş kendisi de yok oluyordu... 

Yalnızlık nedir bunu anlıyordu, çaresizlik nedir bunu da anlıyordu...

Belki de bu durumda bir çare vardı, acaba evine dönse ne olurdu?

 

Acaba Baba ne derdi?

Vahan İsaoğlu

Vahan İsaoğlu 1978 yılında İstanbul'da doğmuş ve Kadıköy Uluslararası Kilisesinde Pastör olarak gönüllü görevini sürdürmektedir.


Ücretsiz Kitap

Sevgili ziyaretçimiz. Tanri.org içerikleri Hristiyan bakış açısına ve İncil temellerine göre irdelenmiştir. Hristiyan bakış açısının temel kaynağı İncil'dir ve eğer siz de kargo dahil tamamen ücretsiz bir İncil ya da Hristiyan bakış açısına dair farklı kitaplar almak isterseniz aşağıdaki linkten bir form doldurmanız yeterli olacaktır.

İncil ve kitap gönderme hizmeti, tamamen ücretsiz olarak kutsalkitap.org tarafından yapılmaktadır. Bu hizmetlerinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

İlgili İçerikler

Bizi Takip Edin

Çekinmeden bizimle iletişim kurabilirsiniz. İlginç, samimi, renkli, içe dönük, dışa dönük ve pek çok tarzda insanlarla tanışmayı ve yeni arkadaşlar edinmeyi çok seviyoruz.