Cennet Gerçekten Var

Cenneti Gören Çocuğun HikayesiYönetmen

Randall Wallace  

Yazarlar  

Randall Wallace ... (senaryo) 
Chris Parker ... (Senaryo) 
 
Todd Burpo ... (kitap) 
Lynn Vincent ... (Kitap)

 

Cennet Gerçekten Var (2014)

 

Filmlerin İMDB puanlarını artık koymuyoruz çünkü orada filmler çok farklı değerlere ve özelliklere göre değerlendiriliyor.

 

Bu film, cennete gittiğini anlatmya çalışan küçük bir çocuk ile O'nu anlamaya çalışan ailesi hakkındadır. Ailesi başlarda olup biteni anlamakta ve inanmakta zorlanırlar ve hikaye gelişir. Ailenin yaşadığı dramı oldukça akıcı ve heyecanlı şekilde anlatan filmi izlerken sıkılmaya pek vakit bulamayacağınızı düşünüyoruz. Keyif, drama ve daha pek çok şey bulacaksınız filmde... Ben izlerken bir yerlerinde kendi hayatımı da buldum örneğin.

Filmin aynı zamanda gerçek bir hikayeden alındığını söylemeliyiz. Önce kitabı yazılmış, sonra o kitaptan filmi de yapılmış.

Kitabı internetten türlü yayınevlerinde bulmanız mümkün.

Film de türkçe altyazılı olarak internetten bulunabiliyor.

Kısacası ölümden sonraki hayat üzerine merakınız varsa, gerçek hayat hikayeleri ilginizi çekiyorsa, filmin hristiyan bakış açısı ile çekilmesi sizin için bir sorun değilse (ki tamamen gerçekten alınma bir olayın bakış açısı nasıl bir fark yaratabilirse...) şiddetle tavsiye ediyoruz, pişman olmayacağınızı düşünüyor


Ücretsiz Kitap

Sevgili ziyaretçimiz. Tanri.org içerikleri Hristiyan bakış açısına ve İncil temellerine göre irdelenmiştir. Hristiyan bakış açısının temel kaynağı İncil'dir ve eğer siz de kargo dahil tamamen ücretsiz bir İncil ya da Hristiyan bakış açısına dair farklı kitaplar almak isterseniz aşağıdaki linkten bir form doldurmanız yeterli olacaktır.

İncil ve kitap gönderme hizmeti, tamamen ücretsiz olarak kutsalkitap.org tarafından yapılmaktadır. Bu hizmetlerinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

İlgili İçerikler

Bizi Takip Edin

Çekinmeden bizimle iletişim kurabilirsiniz. İlginç, samimi, renkli, içe dönük, dışa dönük ve pek çok tarzda insanlarla tanışmayı ve yeni arkadaşlar edinmeyi çok seviyoruz.