The Star (Yıldız)The Star (2017)

Yöneten: Timothy Reckart

Yazanlar: Carlos Kotkin, Simon Moore

Seslendirenler: Steven Yeun, Keegan-Michael Key, Aidy Bryant

Türkçe Seslendirenler: Mert Aydın, Ali Atilla Şendil, Berna Başer

 

Noel döneminde oldukça fazla film var ama bunlar genellikle aile komedisi ya da romantik komedilerin ötesine pek geçmiyor. Noel artık Mesih İsa’nın doğumundan ziyade çam ağacı, süsler, neşeli şarkılar ve hediyelerle hatırlanan bir dönem haine geldi. Özellikle de çocuklar için bu önemli olayı anlatacak içerik bulmak zor.

The Star hem çocuklar hem de yetişkinler için oldukça eğlenceli bir şekilde İsa’nın doğumunu anlatıyor. Mesih’in doğum hikâyesi bu filmde bir eşek ve arkadaşlarının etrafında anlatılıyor.

Büyük hayaller kuran Eşek Bo, parlak bir yıldızın görünmesiyle hayallerine dair bir işaret aldığını düşünür ve peşinden gitmeye karar verir. Ona en iyi arkadaşı Güvercin Dave ile Koyun Ruth katılır. Acaba Bo nu maceranın neticesinde hayallerine kavuşacak mıdır, yoksa hayal kırıklığı mı yaşayacaktır?

Hem komik hem de duygusal olan bu animasyon film özellikle çocuklar için güzel bir zaman yaşatacak ve Noel’in önemi üzerine konuşmaya fırsat sağlayacaktır. 7 yaşından küçük çocuklar için biraz korkutucu olabilir. O yüzden küçük çocukların ebeveyn gözetiminde izlemelerini tavsiye ediyoruz.

 

Film internetten türkçe olarak bulunabiliyor

İyi eğlenceler :)    


Ücretsiz Kitap

Sevgili ziyaretçimiz. Tanri.org içerikleri Hristiyan bakış açısına ve İncil temellerine göre irdelenmiştir. Hristiyan bakış açısının temel kaynağı İncil'dir ve eğer siz de kargo dahil tamamen ücretsiz bir İncil ya da Hristiyan bakış açısına dair farklı kitaplar almak isterseniz aşağıdaki linkten bir form doldurmanız yeterli olacaktır.

İncil ve kitap gönderme hizmeti, tamamen ücretsiz olarak kutsalkitap.org tarafından yapılmaktadır. Bu hizmetlerinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

İlgili İçerikler

Bizi Takip Edin

Çekinmeden bizimle iletişim kurabilirsiniz. İlginç, samimi, renkli, içe dönük, dışa dönük ve pek çok tarzda insanlarla tanışmayı ve yeni arkadaşlar edinmeyi çok seviyoruz.