Hasar Görmüş Duyguların TedavisiYazar: David A. Seamands

Yayınevi: 

 

Çoğumuzun aileleri kusursuz olmaktan uzaktır. Çoğumuz zamanın herhangi bir kesitinde bize yakın biri tarafından incitilmişizdir.

Çoğumuz ideallikten uzak durumlar yaşamışızdır. Ve çoğumuzun da duyguları şu ya da bu şekilde "hasar" görmüştür. ABD' de en çok satılan kitaplar listesine giren ve otuz dile çevrilen Hasar Görmüş Duygularımızın Tedavisi adlı kitabında David A. Seamands, ilk önce kusursuzluktan uzak bir dünya tarafından nasıl incitilmiş olabileceğimizi gösterir ve daha da önemlisi bunun bizde yol açtığı "hasar" ın nasıl tedavi edilebileceğini anlatır.

Bastırılmış öfke, suçluluk, depresyon, aşağılık duyguları veya mükemmeliyetçilik ile savaşıyor olsanız da, duygusal problemler inancımızı sarsabilir ve ruhsal olgunluğa erişmemizi engelleyebilir. Basit cevaplardan ve kafa karıştırıcı jargondan kaçınan yazar David Seamands, kendimizi Tanrı’nın şifa veren ellerine nasıl teslim edeceğimiz konusunda bize yol gösterir. Bu kitap Hristiyan yaşamı yolculuğunuzda size çok yardımcı olacak akıllı bir rehber niteliği taşımaktadır. Anlaşılabilir ve mantıklı üslubuyla Dr. Seamands, bize daha iyi insanlar olabileceğimizi gösterir.

 

Kitabı internetten satın alabilir ya da KitapDinler uygulamasından ücretsiz olarak dinleyebilirsiniz.

Bu linkten de dinleyebilirsiniz.

 

İyi okumalar veya iyi dinlemeler.

 


Ücretsiz Kitap

Sevgili ziyaretçimiz. Tanri.org içerikleri Hristiyan bakış açısına ve İncil temellerine göre irdelenmiştir. Hristiyan bakış açısının temel kaynağı İncil'dir ve eğer siz de kargo dahil tamamen ücretsiz bir İncil ya da Hristiyan bakış açısına dair farklı kitaplar almak isterseniz aşağıdaki linkten bir form doldurmanız yeterli olacaktır.

İncil ve kitap gönderme hizmeti, tamamen ücretsiz olarak kutsalkitap.org tarafından yapılmaktadır. Bu hizmetlerinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

İlgili İçerikler

Bizi Takip Edin

Çekinmeden bizimle iletişim kurabilirsiniz. İlginç, samimi, renkli, içe dönük, dışa dönük ve pek çok tarzda insanlarla tanışmayı ve yeni arkadaşlar edinmeyi çok seviyoruz.