Acı Çekilirken Tanrı Nerede?

Tanrı ile ilgili en çok sorulan sorulardan biriEğer seven bir Tanrı varsa, o zaman dünya da neden bu kadar acı var? Bu soruyu ya daha önce birilerinden duymuşsunuzdur veya da kendinize sormuşsunuzdur. Nasıl tamamlarsanız tamamlayın, bu sorunun kökünde acı sorunu yatmaktadır. Tanrı acı çekmemizi mi istiyor? Tanrı insanların birbirleriyle savaşmasını mı istiyor veya insanları toplu şekilde öldürecek salgın hastalıklar mı düzenliyor, ya korkunç bir kasırga ve ölen binlerce kişi?

 

 Altın Madalyon Ödüllü bu kitapta Philip Yancey, ne kaprisli ne de kaygısız olan bir Tanrı'yı ​​ortaya koyuyor. İncil'den ve kendi deneyimlerinden örnekler kullanan Yancey, fiziksel, duygusal ve ruhsal acıya bakmakta ve neden acı çektiğimizi anlamamıza yardımcı olmaktadır. Yüreğinde ‘’Acı Çekilirken Tanrı Nerede?’’ sorusunu soran ve acı çeken birine ulaşmak isteyen ama ne söyleyeceğini bilemeyen herkesi donatmaya yardımcı olacak müthiş bir eser.

 

Öneriyoruz

 

Kitabı internetten satın alabilir ya da KitapDinler uygulamasından ücretsiz olarak dinleyebilirsiniz.

Bu linkten de dinleyebilirsiniz.

 

İyi okumalar veya iyi dinlemeler.


Ücretsiz Kitap

Sevgili ziyaretçimiz. Tanri.org içerikleri Hristiyan bakış açısına ve İncil temellerine göre irdelenmiştir. Hristiyan bakış açısının temel kaynağı İncil'dir ve eğer siz de kargo dahil tamamen ücretsiz bir İncil ya da Hristiyan bakış açısına dair farklı kitaplar almak isterseniz aşağıdaki linkten bir form doldurmanız yeterli olacaktır.

İncil ve kitap gönderme hizmeti, tamamen ücretsiz olarak kutsalkitap.org tarafından yapılmaktadır. Bu hizmetlerinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

İlgili İçerikler

Bizi Takip Edin

Çekinmeden bizimle iletişim kurabilirsiniz. İlginç, samimi, renkli, içe dönük, dışa dönük ve pek çok tarzda insanlarla tanışmayı ve yeni arkadaşlar edinmeyi çok seviyoruz.