Çok Faydalı bir uygulama, “KİTAPDİNLER”

Cebinizde bir Sürü KitapSon zamanlarda teknolojinin gelişmesinden en çok faydalananlar belki de, bilgiye, veriye, insanlara ya da pek çok şeye ulaşmak isteyen insanlar.

 

 

Bilgi çağında, bilginin bu denli ulaşılabilir olmasının olumsuz yönleri de olsa da olumu yönlerinin de olduğu çok açıktır.

İşte bu günümüz imakanları ile elimize ulaşan harika bir araç. “KitapDinler”.

Hristiyan temalı, teoloji, roman, tanıklık gibi neredeyse her kategoriden kitaplar barındıran üstelik bunları sesli kitap teknolojisi ile dinleyiciye ulaştıran uygulamanın çok hoş da bir ara yüzü var.

Android ve Iphone mobil cihazlarda çalışan uygulama tamamen ücretsiz indirebileceğiniz uygulama, her açtığınızda dinlemekte olduğunuz kitaba, kaldığınız yerden dinlemeye devam etmenizi sağlıyor. Ayrıca kitapları indirip, daha sonra internet bant genişliğinizi tüketmeden de rahatça kullanabiliyorsunuz.

Sizlerde özellikle yolculuklarda, araç kullanırken, yürürken ya da gözlerinizi dinlendirerek kitap okumayı ya da dinlemeyi sevenlerdenseniz, bu uygulama, kitap taşımaktan ağırlaşmış sırt çantanızı epey bir hafifletecektir, zira içerisinde çok güzel kitaplar da var.

Kısacası, “Gurme” bölümümüze uygun bulduk, kesinlikle indirin, kullanın hatta çevrenizdekilere de gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirsiniz.

Uygulamanın internet sitesinde buradan ulaşabilirsiniz.

 

Apple Telefon ve Tabletler İçin: https://apps.apple.com/us/app/kitapdinler/id1559060856
Android Telefon ve Tabletler İçin: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kitapdinler.kitapdinler&hl=tr&gl=TR

 

 

 


Ücretsiz Kitap

Sevgili ziyaretçimiz. Tanri.org içerikleri Hristiyan bakış açısına ve İncil temellerine göre irdelenmiştir. Hristiyan bakış açısının temel kaynağı İncil'dir ve eğer siz de kargo dahil tamamen ücretsiz bir İncil ya da Hristiyan bakış açısına dair farklı kitaplar almak isterseniz aşağıdaki linkten bir form doldurmanız yeterli olacaktır.

İncil ve kitap gönderme hizmeti, tamamen ücretsiz olarak kutsalkitap.org tarafından yapılmaktadır. Bu hizmetlerinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

İlgili İçerikler

Bizi Takip Edin

Çekinmeden bizimle iletişim kurabilirsiniz. İlginç, samimi, renkli, içe dönük, dışa dönük ve pek çok tarzda insanlarla tanışmayı ve yeni arkadaşlar edinmeyi çok seviyoruz.