Göksel Adam

Gerçek Bir Yaşam HikayesiYazar: Yun Kardeş, Paul Hattaway

Yayıncı: Kregel Publications

Tarih: 23 Aralık 2002

Türkçe Yayın Evi: Haberci Basın Yayın

Sayfa Sayısı: 352

 

Kitap dünyaca bilinen, tanınan pek çok dile çevrilmiş gerçek bir yaşam öyküsü. Kitap'ta değinilecek, dikkat çekecek çok nokta var elbet ama burada bunları keşfetmeyi size bırakalım ancak Kitap özellikle İsa Mesih yürekte bir ateş yaktığında bu ateşi, yine İsa Mesih'in kendisi nasıl yayıyor ve bu konuda kişileri zayıf bile olsalar nasıl kullanıyor bunu çok etkili bir şekilde anlatıyor.

Kitabı okurken hem derinden etkilendim, hem pek çok konu hakkında yeniden düşünmeye fırsat buldum hem de zaman bir çırpıda geçti.

Eğer siz sıradaki okuyacağınız kitapları seçmek üzereysiniz, gerçek bir tanıklık hikayesi ilginizi çekiyorsa, müjde'nin Çin'de nasıl yayıldığına dair bir resim de görmek isterseniz bu kitabı şiddetle öneriyoruz. Çok lezzetli, heyecanlı ve güçlü bir kitap. Bir çırpıda okuyacaksınız.

Şuraya kitap ile ilgili çok beğendiğim cümleleri de alıntılamadan geçmeyelim.

"Asıl sıkıntı çekenler, İsa Uğruna zulüm görenler değil, İsa Mesih ile derin bir paydaşlığı hiç yaşamamış olanlardır." Yun Kardeş

Kitap basılı olarak internette bulunabiliyor ama aynı zamanda sesli kitap olarak kitapdinler adlı uygulamadan ücretsiz olarak da dinlenebiliyor.

Bu değerli fırsatı bizlere sunan KitapDİnler ekibine de buradan teşekkürlerimizi sunalım.

KitapDinler uygulamasını henüz indirmediyseniz ve hakkında bilgi almak isterseniz buraya tıklayarak uygulama hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.


Ücretsiz Kitap

Sevgili ziyaretçimiz. Tanri.org içerikleri Hristiyan bakış açısına ve İncil temellerine göre irdelenmiştir. Hristiyan bakış açısının temel kaynağı İncil'dir ve eğer siz de kargo dahil tamamen ücretsiz bir İncil ya da Hristiyan bakış açısına dair farklı kitaplar almak isterseniz aşağıdaki linkten bir form doldurmanız yeterli olacaktır.

İncil ve kitap gönderme hizmeti, tamamen ücretsiz olarak kutsalkitap.org tarafından yapılmaktadır. Bu hizmetlerinden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.

İlgili İçerikler

Bizi Takip Edin

Çekinmeden bizimle iletişim kurabilirsiniz. İlginç, samimi, renkli, içe dönük, dışa dönük ve pek çok tarzda insanlarla tanışmayı ve yeni arkadaşlar edinmeyi çok seviyoruz.